سوالات متداول

FAQ

سوالات عمومی

ما معتقد به مشاوره قبل از سفارش طراحی سایت هستیم. باید طرفین درک متقابلی از آنچه قرار است ساخته شود داشته باشند. لذا ما تلاش کردیم ارتباط از طریق روش های مختلف برقرار شود. تا بازدید کننده/کارفرما بر اساس علاقه خود یک روش را انتخاب کند.

تماس یکی از راحت ترین روش های برقراری ارتباط است. بدین منظور شماره 09101102565 در دسترس شما می باشد. همچنین می توانید از دکمه موجود در پایین سمت راست سایت استفاده کنید. این دکمه به شما امکان می دهد با پشتیبانی به صورت زنده چت کنید؛ سوال خود را پرسیده و پاسخ مناسب را دریافت کنید. همینطور اگر پشتیبانی در چت زنده آنلاین نبود می توانید شماره خود را ارسال کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت. چت در واتساپ و تلگرام نیز از طریق همین دکمه امکان پذیر است.

ابتدا درباره هدف شما از راه اندازی سایت سوال میپرسیم. سپس به بررسی نیاز بازدید کننده های شما می پردازیم. در کنار آن ظرفیت های موجود شما را نیز تحلیل می کنیم تا بتوانیم بهترین روش ارائه مطالب را در نظر بگیریم. در نهایت درباره نمای سایت با شما هماهنگی لازم صورت می گیرد. با توجه به سوالاتی که از شما می پرسیم؛ فهرستی از امکاناتی که مد نظر شماست را تهیه می کنیم. در نهایت اعلام هزینه می کنیم.

بعد از اتمام مشاوره و توافق بر روی هزینه، قراردادی تنظیم و منعقد می گردد. ما مطابق با مفاد قرارداد عمل می کنیم. همچنین در طول آماده سازی سایت بطور مستمر با کارفرما و یا نماینده ایشان در ارتباط خواهیم بود و نظرات ایشان را جویا می شویم.

بعد از اتمام طراحی و تحویل سایت، نحوه مدیریت سایت به کارفرما یا نماینده ایشان آموزش داده می شود. در صورتی که کارفرما به هر دلیلی نتواند مدیریت سایت را به عهده گیرد و خواهان مدیریت سایت توسط تیم ما باشد، طی یک قرارداد این امر امکان پذیر است. لازم به ذکر است تیم بیا سایت در صورتی که وقت اضافه برای مدیریت سایت داشته باشند قادر به انعقاد قرارداد مدیریت سایت خواهند بود و طراحی سایت الزامی برای مدیریت سایت را متوجه تیم بیا سایت نخواهد کرد.