سفارش طراحی سایت خود را به ما بسپارید

رویکرد ما.


با پیشرفت تکنولوژی، کسب و کارها رفته رفته به سمت آنلاین شدن حرکت می کنند. ما با تیم با تجربه خود آماده گشایش درهای دنیای آنلاین به روی کسب و کار شما هستیم.

چرا وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که امکان راه اندازی سایت را به ساده ترین وجه ممکن فراهم می کند. همینطور در عین سادگی دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که طراحی هر نوع سایتی را ممکن می کند. امروزه تعداد بسیار زیادی از سایت های جهان با وردپرس کار می کنند. شما نیز می توانید یکی از آنها باشید.

فرآیند کار

ابتدا با ما تماس بگیرید، ما شما را با کارایی وردپرس آشنا خواهیم کرد. سپس زوایای کسب و کار و یا سفارش شما را بررسی می کنیم. این بخش می تواند شامل نحوه کسب درآمد، محصولات شما، برنامه تبلیغاتی شما در فضای مجازی، نحوه چیدمان سایت شما، کلیه محتوایی که قرار است در سایت شما وجود داشته باشد، و همینطور نحوه مدیریت سایت بعد از راه اندازی باشد. سپس با هم طی یک قرارداد آغاز می کنیم.

ما چگونه این کار را انجام می دهیم.

قبل از عقد قرارداد، ما بر اساس پیچیدگی کار زمانبندی را برنامه ریزی میکنیم. سپس قرارداد را امضا و طراحی سایت را مطابق با مفاد قرارداد آغاز می کنیم. همچنین در طول مسیر؛ دائما با کارفرما در ارتباط و نظریات ایشان را جویا می شویم.

سرعت در اجرا

تجربه ما؛ اجرای سریع پروژه های شما را امکان پذیر می کند.

طراحی ریسپانسیو

ریسپانسیو بدین معناست که محتویات شما در هر سایزی (لپتاپ، کامپیوتر، گوشی، تبلت و ...) با نظم و نظام خاصی تنظیم و نمایش داده شود.